Wymiana pokrycia dachu prezbiterium w Kościele św. Jana Chrzciciela z XIX wieku w Dobrej. Pokrycie dachu wykonano w stylu niemieckim płytkami z łupka naturalnego o kroju bogen. Elementy brzegu początkowego, końcowego i stopy wykonano z materiału surowego ręcznie obrabianego. Obróbki blacharskie wykonano z blachy tytanowo cynkowej.
Przebudowa elewacji na ścianie szczytowej, elementów fasady i przyziemia. Płytki z łupka naturalnego przykryły wcześniej położony tynk strukturalny na ociepleniu ze styropianu.. Krycie zmienne, łupek o formacie 40x25. Konstrukcja nośna elewacji z aluminium. Obróbki blacharskie wykonano z blachy aluminiowej o kolorze antracytu.
Wymiana pokrycia dachu w Kościele św. Antoniego Padewskiego w Gądkowicach. Kościół z budowano w końcu XIX wieku. Połacie dachu pokryto łupkiem naturalnym o formacie 40x25 klasy premium. Krycie podwójne prostokątne. Na wieżyczkach ułożono łupek o formacie oktagonalnym.
Obróbki blacharskie wykonano z blachy tytanowo cynkowej. Powierzchnia dachu 1200 m2.
Odbudowa pokrycia dachu w Zamku Sarny z XVI wieku. Krycie dachu wykonano w stylu niemieckim płytką z łupka naturalnego o kroju bogen. Do brzegów początkowych, końcowych, stopy, koszy miękkich wykorzystano łupek w postaci surówki, materiał został ręcznie obrobiony w celu nadania właściwego kształtu. Obróbki blacharskie wykonano z blachy tytanowo cynkowej. Powierzchnia dachu połaci górnej, naczółków, mansard i lukarn wynosi 1000 m2.